chastest اتصال ایران پروژه فناوری

chastest: اتصال ایران پروژه فناوری اطلاعات مخابرات رییس جمهور وزیر ارتباطات

گت بلاگز علمی پزشکی ارزیابی علم دانشجویان به وسیله شیوه‌های نوین آموزش پزشکی

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: ارزیابی دانش دانشجویان به وسیله شیوه‌های نوین آموزش پزشکی صورت می‌گیرد.

ارزیابی علم دانشجویان به وسیله شیوه‌های نوین آموزش پزشکی

محمدباقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمانگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ با اشاره به شیوه های نوین آموزش پزشکی اظهار داشت: شیوه های نوین آموزش پزشکی باعث ایجاد تحولات بزرگی در این حوزه شده است است و بسیاری از دانشگاه های علوم پزشکی کشور از روش های تازه آموزشی جهت تربیت دانشجویان استفاده می کنند.
وی بیان کرد: بحث آموزش پزشکی یک عنوان مهم در دانشگا ه های علوم پزشکی سراسر کشوراست و به همین جهت با بیش از ۲ هزار استاد دانشگاه در رشته ای در خصوص استفاده از شیوه های نوین آموزشی در دروس پزشکی برگزار شده است و نتیجه های خوبی به دست آمده است.

عبارات مهم : آموزش

لاریجانی عنوان کرد: در دانشگاه های علوم پزشکی امروز از ابزارهای جدیدی جهت ارزیابی دانش و دانشجویان استفاده می شود و همواره تلاش می کنیم تا این ابزار ها را به روزرسانی کنیم و این کار در جهت توسعه آموزش های پزشکی همگام با سایر کشورهای پیشرفته و مطرح دنیا انجام می شود.
وی تاکید کرد: امروزه در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور از روش های ارزیابی الکترونیکی جهت امتحانات دانشجویان استفاده می شود که همین مسئله تسهیلات خوبی را ایجاد می کند.
معاون آموزشی وزارت بهداشت افزود: با استفاده از روش های نوین آموزش پزشکی بسیاری از افراد بدون آنکه جابه جا شوند می تواند ارتقای خودشان را پیدا کنند و متد های آموزشی تازه دانشگاه علوم پزشکی کشور ها را به طرف مجازی سازی سوق دهند.
وی یادآور شد: استفاده از شیوه های نوین آموزش پزشکی باعث شده است تا در عرصه بین المللی در حوزه آموزش دانشگاه علوم پزشکی کشور حضوری فعالتر داشته باشند و استفاده از همین روش ها در آزمون های صلاحیت های بالینی مورد ارزیابی قرار می گیرد تا روش های نوین در آموزش پزشکی راه اندازی شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آموزش | پزشکی | آموزشی | بهداشت | استفاده | دانشگاه | دانشجویان | اخبار سلامت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog