chastest اتصال ایران پروژه فناوری

chastest: اتصال ایران پروژه فناوری اطلاعات مخابرات رییس جمهور وزیر ارتباطات

گت بلاگز سیاسی کلیه تحریم‌های مربوط به برجام لغو و متوقف شده‌اند

وزارت امور خارجه در پاسخ به ادعاهای غلط و یک سویه درخصوص برجام که در مناظره انتخاباتی امروز بیان گردید، اطلاعیه ای صادر کرد.

کلیه تحریم‌های مربوط به برجام لغو و متوقف شده‌اند

به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، وزارت امور خارجه در پاسخ به ادعاهای غلط و یک سویه درخصوص برجام که در مناظره انتخاباتی امروز بیان گردید، موارد زیر را به اطلاع مردم شریف کشور عزیزمان ایران می رساند:
۱. کلیه تحریم هایی که بر اساس برجام باید برداشته می شدند همگی لغو و متوقف شده است اند. بعضی موانع و مشکلاتی که در حوزه بانکی هنوز وجود دارند ناشی از تحریم ها و مشکلاتی هستند که در خارج از برجام قرار دارند.

عبارات مهم : ایران
۲. کلیه درآمدهای نفتی و منابع مالی کشور که در اثر تحریم های هسته ای مسدود شده است بودند، آزاد شده است و در دسترس بانک مرکزی قرار دارند. درآمدهای حاصل از فروش نفت به صورت کامل در اختیار کشور است و به نحو مقتضی از آن استفاده می شود.

۳. برنامه هسته ای کشور از جمله غنی سازی طبق برنامه عظیمی از سوی شرکت انرژی اتمی کشورمان ادامه دارد. راکتور آب سنگین اراک با امضای قرارداد میان کشور عزیزمان ایران و چین در حال مدرن سازی هست. بار دیگر تکرار می کند بتون ریزی که مربوط به مخزن قدیمی اراک هست، فقط فضاسازی تبلیغاتی آمریکا بوده است که متاسفانه به وسیله بعضی تکرار می شود.

۴. وزارت امور خارجه در طول بیش از یک سال گذشته با تمام بدعهدی ها و تعلل های آمریکا در اجرای برجام مقابله کرده و منافع کشور را تامین کرده هست. از کاندیداهای عزیز درخواست می شود از نبرد رسانه ای جاری با طرف آمریکایی که جریان دارد در جهت حمله به وزارت امور خارجه و سیاست خارجی سواستفاده نکنند.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | تحریم ها | آمریکایی | وزارت امور خارجه | وزارت خارجه | توافق برجام | توافق هسته ای

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog