chastest اتصال ایران پروژه فناوری

chastest: اتصال ایران پروژه فناوری اطلاعات مخابرات رییس جمهور وزیر ارتباطات

گت بلاگز اصفهان بهره برداری از 9 طرح عمرانی مخابراتی در شهرستان اردستان

رئیس اداره مخابرات شهرستان اردستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 9 طرح عمرانی مخابراتی با صرف اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 900 میلیون ریال در این شهرستان اجرا

بهره برداری از 9 طرح عمرانی مخابراتی در شهرستان اردستان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حمیدرضا ترکیان امروز در نشستی خبری به اتمام عملیات راه اندازی سایت همراه اول در روستای آستانه جهت پوشش گوشی در نقاط کور دهستان همبرات با صرف اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال اشاره کرد و افزود: راه اندازی و راه اندازی اینترنت روستاهای حسین آباد، رحمت آباد، خیرآباد، شهراب، باقرآباد و ظفرقند هر کدام به تعداد 64 پورت و جمعا با صرف اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال نیز به اتمام رسیده است.

وی به اتمام عملیات راه اندازی پورت ADSL روستای تلک آباد به تعداد 128 پورت و با صرف اعتباری بالغ بر 400 میلیون ریال اشاره کرد و ادامه داد: عملیات راه اندازی تجهیزات ارتباط فیبرنوری خانگی در اردستان با صرف اعتباری بالغ بر500 میلیون ریال به آخر رسیده است.
رئیس اداره مخابرات شهرستان اردستان راه اندازی 5 سایت تازه تلفن همراه، اجرای دو طرح فیبرنوری و توسعه نقطه ای شبکه مسی شهرهای اردستان و زواره را از برنامه های در دست اقدام اعلام کرد و افزود: جهت اجرای این طرح ها اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال آینده نگری شده است است.
ترکیان با اشاره به این که در سال 95 تعداد 30 هزار و 56 پورت ADSL در شهرستان راه اندازی شده است است خاطرنشان کرد: در حال حاضر هشت هزار و 820 پورت راه اندازی شده است در شهرستان وجود دارد.
وی گفت: تعداد تلفن ثابت شهرستان تا آخر سال 95 بالغ بر 36هزار شماره بود که در امسال دو هزار و 62 شماره نیز به آن افزوده شده است است.
وی ضریب گوشی در شهرستان را 100 درصد اعلام و افزود: در کل منطقه و بزرگراه های شهرستان آنتن دهی گوشی وجود دارد.
انتهای پیام/م

عبارات مهم : اندازی

واژه های کلیدی: اندازی | اصفهان | بهره برداری از 9 طرح عمرانی مخابراتی | در اردستان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog