chastest اتصال ایران پروژه فناوری

chastest: اتصال ایران پروژه فناوری اطلاعات مخابرات رییس جمهور وزیر ارتباطات

گت بلاگز استان ها دولت در برابر کسی که فقط ۴۵ هزار تومان یارانه می‌گیرد مسئولیت دارد

نامزد انتخابات ریاست جمهوری درجمع مردم زاهدان گفت: دولت در برابر کسی که فقط ۴۵ هزار تومان یارانه می‌گیرد مسئولیت دارد و دهک‌های پایین حتما باید دریافتی یارا

دولت در برابر کسی که فقط ۴۵ هزار تومان یارانه می‌گیرد مسئولیت دارد

به روایت گروه خبری گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، حجت الالسلام سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری درجمع مردم زاهدان گفت: اگر قاچاق کالا در کشور نصف شود به ازای هر ۱۰ میلیارد دلار یک میلیون شغل ایجاد می شود.
وی گفت: قانون برنامه توسعه می گوید باید شغل میلیونی در کشور تولید شود ولی با روشی که دولت دنبال می کند، ۱۰ سال طول می کشد تا جهت بیکاران فعلی شغل ایجاد شود و ما می گوییم در یک حرکت جهادی حتما باید یک میلیون شغل سالیانه ایجاد کرد.

عبارات مهم : زاهدان

رییسی افزود: هنوز بخشی از مسکن مهر را به مردم نداده اند؛ آیا مردم باید ۴ سال صبر کنند تا مسکن را به آنها بدهند، دولت در برابر کسی که فقط ۴۵ هزار تومان یارانه می گیرد مسئولیت دارد و دهک های پایین حتما باید دریافتی یارانه ارزش زیاد کردن پیدا کند؛ آیا بعضی مردها می گویند، نمی شود.
وی گفت: می گویند می خواهند در خیابان ها دیوار بکشند؛ آیا عقل مردم را دست کم می گیرید، آیا اینقدر از حضور یک کاندیدایی در صحنه عصبانی هستید و پرخاشگری می کنید؛ این را همه احساس می کنند.
رییسی افزود: شما از دست کارگرانی عصبانی هستید که به شما اعتراض می کنند یا فقرایی که از شما انتقاد دارند.
مردم امروز می گویند یه اختلاس کم شود مسکن مهر حل می شود.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری در جمع مردم زاهدان گفت:ما دردمان می آید که کسی با مردم اینطوری حرف بزند و این چه کاری که شما می خواهید مردم را با این حرف ها بترسانید.
وی گفت: نباید اینطوری با عقول مردم برخورد کرد و این توهین به مردم هست؛ به حای این خشم بگویید چقدر شغل تولید کرده اید.
سعی کردم از روز اولی که به عنوان خدمتگزار پا به عرصه گذاشتم سپر بلای مردم باشم.
رییسی گفت: مردم را از رقیب نترسانید؛ آن چیزی که خطرناک است دست اندازی به بیت المال و نگاه به بیگانگان هست؛ باید از بیکاری جوانان ترسید و نگرانی در دل ما ایجاد کرد.
وی گفت: ما معتقدیم فقر مطلق با همین بنیان های اقتصادی قابل حل بوده و بسترهای فساد زا در کشور قابل اصلاح هست، آنچه فکر می کنیم با توجه به ظرفیت استان باید انجام شود سرمایه گذاری در مرکبات با صنایع تبدیلی و بسته بندی های درست است.
رییسی تصریح کرد: ما نفت خام را نباید به دیگران بدهیم بلکه باید آن را تبدیل کنیم و کشور ثروتمندی باشیم، آیا باید تجارت عراق با ترکیه زیاد از ما باشد؟ اگر دستگاه خارجی و اقتصادی ما هماهنگ باشد سهم چه کسی باید زیاد باشد.
انتهای پیام/ی

واژه های کلیدی: زاهدان | یارانه | زاهدان | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار انتخابات 96 | رییسی | کاندیدا | اخبار استان سیستان و بلوچستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog